PEACE FOR EVER
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

και ναι το αναμενόμενο....

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

και ναι το αναμενόμενο.... Empty και ναι το αναμενόμενο....

Δημοσίευση  mirage Τετ Δεκ 10, 2008 2:59 pm

Το αναμενόμενο μήνυμα ναι είμαι ο Mirage αυτοπροσώπως.....

Γεννήθηκα ξημερώματα της 1/10/83(ναι ειμαι παιδι του '80)......ετσι μου ειπα τουλαχιστον εγω δεν θυμαμε κατι τετιο μιας και οι μνίμες μου ειναι απο το 1 δημοτικου και μετά...Τις πρωτες εχθροπραξιες τις εκανα με τις γυρο γυρο γειτονιες(φυσοκαλαμα σφεντονες κλπ κλπ)μετεπιτα αρχησα τα PC games Red Alert κλπ κλπ....
Στο σχολειο ποτε δεν εδινα σημασια στα διαβλασματα γιατι ασχολίομουνα με οτι διποτε αλο ακομα και όταν επρεπε να διαβάσω στις τελευταιες ταξις του λυκειου κινιγαγα την Ακατανομαστη και ειχα το μυαλο μου πως και που θα παιξω μουσικη ετσι δεν σπουδασα κατι!
Επιτα ηρθε το στρατιοτικο και ετσι η μαμα πατριδα μετα απο μια συντομη επισκεψη στην Κορινθο με εστηλε δικοπές στην Κυπρο(Ολο Αγια Ναπα ημουνα)αφου τους εφυγα και δεν με απολυσανε γιατι πηγενα για 12μηνο και μου εσκασε 9 μηνο γυρισα στο πατρίδα!ε απο τοτε μεχρι και σημερα εγινα ενχοριος οικονομικός μετανάστησ στην Αθήνα και δουλευω σε μια εταιρια τεχνικος Η/Υ και κάθε ΠΣΚ πέρνω τα μάτια μου και πάω Ευβοια!!!!

Δηλώνο ΑΓΑΜΟΣ ελέυθερος,δεν έχω παιδια!!!
mirage
mirage

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 08/11/2008
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα ΠΣΚ Αλιβέρι Ευβοίας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

και ναι το αναμενόμενο.... Empty Γιατι ρε Mirage ??

Δημοσίευση  Stagi Πεμ Δεκ 25, 2008 1:54 pm

bounce bounce bounce bounce
Αδελφέ μου είσαι απρόβλεπτος πράγματι.Λίγο πιο κάτω έχει topic γνωριμίας.Μάζευτα και έλα εκεί να τα διαβάσουμε.
drunken drunken drunken drunken
Stagi
Stagi

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης