PEACE FOR EVER
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ.

Πήγαινε κάτω

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ. Empty ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ.

Δημοσίευση  jimani Κυρ Νοε 30, 2008 6:53 pm

Αγαπητοί σύμμαχοι φυσικά και συμφωνώ με τον προλαλήσαντα βάση και με το σύνταγμα του Άβαμαρ που επικαλείτε Αρθρ. 3 και 4, παράγραφοι 1α, 2δ, 3στ και 5ω.
Έτσι έχοντας την τιμή να ηγούμε ατύπος και μη αποδεχόμενος τιν αρχή της βασιλευομένης δημοκρατίας αλλα της λαϊκής κυριαρχίας και συμμετοχής ισσότιμα όλων στα κέντρα λήψης αποφάσεων, δηλώνω ότι ουδέποτε θα υπερασπιστώ αντίθετες των πεπιθίσεων μου αξίες όπως της μετατροπής της συμμαχίας ταύτης σε αιμοδιψεί και επιθετική καταπιεστική συμμαχία.
Ακόμα θα αρνηθώ να υπερασπιστώ άποψη αλλαγής φυσιογνωμίας και αλλίωσης της συμμαχίας ταύτης μέσα από συγχωνεύσεις σε μεγαλύτερες συμμαχίες ΤΟ ΑΡΝΟΥΜΕ.
Συζητάω όμως το περιθώριο συνεργασιών έστω και συγκατοίκησης με άλλους λαούς όπου θα καθορίζοντε σαφός οι πολιτιστικές διαφορές και τα σύνορα μεταξύ των φιλλών μας.
ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑΓΗ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑΣ ΠΑΡΑΜΈΝΟΝΤΑς ΊΔΙΟΙ.
Όντως πρέπει να γίνει εκτενη συνέδριο όπου θα εκφραστούν όλες οι απόψεις για να καταλήξουμε σε ένα κοινός αποδεκτό αποτέλεσμα που να εκφράζει τις ανησηχίες και αγωνίες όλων μας αλλα να συμβαδίζει και με τις δεδηλωμένες δια πένας Λαλάκη Αβάνδονα θέσης του συντάγματος της Άβαμαρ.

ΜΕ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JIMANI
-----------------------
jimani
jimani

Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 17/09/2008
Ηλικία : 57
Τόπος : M.PANAGIA HALKIDIKIS-THESSALONIKI

http://www.marathonswim.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ. Empty Δήλωση Υποστήριξης

Δημοσίευση  ???????? Παρ Δεκ 05, 2008 5:56 pm

Αγαπητοί φίλοι και σύμμαχοι,

Με το παρόν κείμενο θα ήθελα να εκφράσω την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ στήριξη μου στο σχέδιο/πλαίσιο όπως αυτό εκφράστηκε από τον αξιοσέβαστο Γιμάνιο.

(Προσοχή!!! Είναι μεγάλης σημασίας να διαχωριστεί η προσωπική μου άποψη από αυτή της κυβέρνησης καθώς σε αντίθετη περίπτωση πρέπει να εκτελεστούν οι απαραίτητες γραφειοκρατικές διαδικασίες, εγκρίσεις, αποφάσεις, δημοψηφίσματα κλπ, που θα κωλυσιεργήσουν την διαδικασία η οποία δεν θα ολοκληρωθεί νωρίτερα από το 2030 εκτός φυσικά αν συμβεί κάτι απρόσμενο εν το μεταξύ)

Μετά τιμής,

Λαλάκησς Αβάνδονας

????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης